UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Gmina Babimost zwycięzcą Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

12.12.2016-4W Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze 12 grudnia 2016 roku dokonano podsumowania współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży województwa lubuskiego za rok szkolny 2015/2016 w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży.

W uroczystości uczestniczyli m.in. Romuald Gawlik – Wicemarszałek Województwa Lubuskiego, Tadeusz Pająk - Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Sejmiku Województwa Lubuskiego, Sławomir Kulczyński – Dyrektor Departamentu Infrastruktury Społecznej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze, Dariusz Abramuk - Sekretarz Generalny Zarządu Głównego Szkolnego Związku Sportowego, Bogusław Wontor – Prezes Zarządu Lubuskiej Federacji Sportu i członek Zarządu Polskiej Federacji Sportu Młodzieżowego, Bogusław Sułkowski - Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji imienia Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie. Gospodarzem spotkania był Prezes Szkolnego Związku Sportowego „Ziemia Lubuska” Zbigniew Bermes, który dokonał podsumowania współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży za rok szkolny 2015/2016. W Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży udział wzięło kilkanaście tysięcy uczestników ze szkół całego województwa, startujących w ponad 260 zawodach sportowych o charakterze ponadpowiatowym, od szczebla rejonowego poprzez półfinały wieńcząc zmagania finałami wojewódzkimi. Babimost po raz ósmy z rzędu okazał się najlepszy w klasyfikacji generalnej w kategorii gmin uzyskując łącznie 865 punktów . W pokonanym polu pozostawiliśmy pozostałe 82 gminy województwa lubuskiego. Na ten sukces zapracowały wszystkie nasze szkoły, a w szczególności Publiczne Gimnazjum, zdobywając ponad połowę, bo aż 445 punktów. Z pewnością doskonałe warunki do uprawiania sportu w naszej gminie mają znaczący wpływ na uzyskiwane przez dzieci i młodzież wyniki. W imieniu Gminy Babimost okazały puchar, medal i dyplom odebrali zastępca Burmistrza Babimostu Zbigniew Woziński oraz dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji Zdzisław Krupa.

Prezes Zbigniew Bermes złożył podziękowania wszystkim zaangażowanym w organizację Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Życzył młodym sportowcom, trenerom i nauczycielom wielu medali, pucharów oraz wspaniałych przeżyć na obiektach sportowych w trwającym roku szkolnym 2016/2017.

Zapraszamy do galerii

12.12.2016-2
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK