UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Świąteczny konwent ZGWL

08.12.2016-1W dniu 08 grudnia 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście odbył się świąteczny Konwent Zrzeszenia Gmin Województwa Lubuskiego, w którym uczestniczyli Prezydenci, Burmistrzowie i Wójtowie Województwa Lubuskiego. Konwent otworzył Prezes Zrzeszenia pan Wadim Tyszkiewicz.

Głos zabrał gospodarz konwentu Burmistrz Babimostu Bernard Radny, który powitał przybyłych gości. Ciekawym punktem spotkania była prezentacja multimedialna na temat Gminy Babimost. Burmistrz Bernard Radny zaprezentował walory gminy, jej ciekawą architekturę, jak również ważne imprezy kulturalno – sportowe. W dalszej części spotkania została przedstawiona informacja na temat bieżącej działalności ZGWL. Odbył się również konkurs „Artystyczny Przystanek” zorganizowany przez firmę A2HM Trade Sp. z o.o. oraz ElektRa. Podczas konwentu mecenas Maciej Kiełbus z Kancelarii Prawnej Dr Krystian Ziemski & Partners udzielił wykładu nt. „Jak odzyskać środki przeznaczone na realizację zadań zleconych”. Po jego wykładzie wystąpił pan Andrzej Gonia - p.o. Dyrektora Oddziału Lubuskiego PFRON w referacie pt. „System wsparcia osób niepełnosprawnych - stan obecny i kierunki działań na przyszłość". W spotkaniu uczestniczyła Marszałek Województwa Lubuskiego pani Elżbieta Polak, która przedstawiła panel nt. „Samorząd województwa dla samorządów gminnych w 2017 roku”. Podczas konwentu miało miejsce spotkanie z panią Ewą Rawą – Lubuskim Kuratorem Oświaty. Uczestników konwentu witali muzycy, którzy grali na instrumentach charakterystycznych dla naszego regionu. Byli to: Julia Hylak, Kamil Knobel oraz Tomasz Skrzypczak. Pomiędzy prezentacjami wystąpił również zespół „The Friends” – młodzież z Zespołu Szkół w Babimoście.

W świątecznym konwencie ZGWL uczestniczyło ponad 60 włodarzy z województwa lubuskiego.

Zapraszamy do galerii

08.12.2016-7
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK