UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Dni Babimostu 2016

11-12.06.2016-57W tym roku święto naszego miasta odbyło się w dniach 11 i 12 czerwca. Organizatorzy imprezy przygotowali weekend pełen wrażeń i niepowtarzalnych przeżyć. Na placu festynowym przy Centrum Sportu i Rekreacji „Olimpia” czekało na mieszkańców oraz przybyłych gości wiele atrakcji.

Podczas pierwszego dnia obchodów święta naszego miasta na scenie zaprezentowały się dzieci i młodzież z sekcji tanecznych oraz instrumentalno – wokalnych Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście. Dużą dawkę humoru dostarczył występ kabaretu „Świerszczychrząszcz”. Tego dnia na sennie wystąpił również zespół „POPOVACULA”. Mieszkańców rozgrzał koncert gwiazdy sobotniego wieczoru – ŁZY. Publiczność zgromadzona pod sceną świetnie się bawiła i gromko oklaskiwała występ zespołu. Nie był to koniec atrakcji muzycznych. Na zakończenie pierwszego dnia na scenie królowało „disco polo” w wykonaniu zespołu „Coctail Boys”.

Niedziela rozpoczęła się występem lokalnego zespołu śpiewaczego „WIWAT”. Po ich występie sceną zawładnęli najmłodsi mieszkańcy naszego miasta – dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Pod Muchomorkiem” w Babimoście. Jak co roku podczas święta miasta odbyła się gala wręczenia nagród Burmistrza Babimostu w różnych dziedzinach sportowych. Tego dnia na scenie zaprezentowała się również Orkiestra Dęta OSP Babimost, pracownicy i pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury oraz zespół „Shanties Team”. Mieszkańcy mieli okazję posłuchać koncertu „KOY” oraz „EXIGO”. Na zakończenie Dni Babimostu wystąpił NORBI.

Podczas obchodów święta Babimostu, poza występami na scenie, na mieszkańców czekały również inne atrakcje. Odbył się turniej tenisa ziemnego dla dzieci, turniej piłki nożnej na „Orliku”, „Talentiada Piłkarska”, turniej plażowej piłki siatkowej, bieg przedszkolaków oraz „Babimojska Mila” przygotowana przez Babimojski Klub Biegowy „Bakcyl”. Na dzieci czekały atrakcje przygotowane przez Bibliotekę Publiczną w Babimoście, jak również przez Gminny Ośrodek Kultury w Babimoście (animacje, malowanie twarzy, balonowe zoo). Można było podziwiać wystawę Babimojskiego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego. Stowarzyszenie „Lepsza Przyszłość” przygotowała strefę dla kobiet. W niedzielę w Pubie Arena w „Olimpii” zgromadziło się wielu kibiców piłki nożnej, by wspólnie oglądać pierwszy mecz polskich piłkarzy na Euro 2016.

Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do realizacji tegorocznych Dni Babimostu oraz wszystkim biorącym aktywny udział w jego obchodach.

Zapraszamy do galerii

11-12.06.2016-179

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK