UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Turniej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka

Foto-11W dniach 4-5 kwietnia 2016 r. na terenie Centrum Sportu i Rekreacji odbył się finał wojewódzki Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymabrka. Jest to jeden z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Europie. Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W rywalizacji wzięły udział dziewczęta i chłopcy z kategorii wiekowych do lat 8, 10 i 12.

W pierwszym dniu finał wojewódzki rozegrały drużyny w kategorii wiekowej do lat 12 chłopców i dziewcząt, natomiast w drugim dniu zagrali chłopcy i dziewczęta w kategorii wiekowej do lat 8 i 10.

W podsumowaniu pierwszego dnia uczestniczyli: Dyrektor biura LZPN Andrzej Graczyk, Zastępca Burmistrza Babimostu Zbigniew Woziński, Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji Zdzisław Krupa oraz przedstawiciel Wydziału Gier LZPN Rafał Kakała.

W drugim dniu kategorię dziewcząt do lat 8 wygrał MUKS 11 Zielona Góra, a wśród chłopców UKS CHEMIK Gorzów Wielkopolski. W kategorii do lat 10 dziewcząt wygrała reprezentacja MUKS Stilon Gorzów natomiast chłopców MLUKS2 MOS GUBIN. Nagrody indywidualne otrzymali też najlepsi zawodnicy turnieju, najlepsi strzelcy i bramkarze.

Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale, a także upominki ufundowane przez sponsora turnieju. Dla wszystkich były gorące posiłki. Nagrody w trakcie zakończenia drugiego dnia turnieju wręczali: Zbigniew Woziński - Zastępca Burmistrza Babimostu, Zygmunt Chmielewski - wiceprezes LZPN oraz Zdzisław Krupa - dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji.

Województwo lubuskie w finale centralnym w Warszawie w dniach 29.04 - 02.05.2016 reprezentować będą w kategorii U-12: chłopcy - PSP Rzepin oraz dziewczynki - MUKS Stilon Gorzów Wielkopolski, w kategorii U-10 MUKS STILON GORZÓW - dziewczęta oraz MLUKS 2 MOS GUBIN - chłopcy.

Zapraszamy do galerii

Foto-33
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK