UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Wigilia stowarzyszeń 2015

15.12.2015-29W dniu 15.12.2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście odbyła się wigilia stowarzyszeń. Już stało się tradycją, iż każdego roku przed świętami Bożego Narodzenia, większość organizacji społecznych działających w Gminie Babimost organizuje dla swoich członków i zaproszonych gości spotkania wigilijne. Tym razem cztery organizacje – Związek Żołnierzy Wojska Polskiego, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów - z Koło Nr 1 w Babimoście, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków - Koło w Babimoście oraz Babimojski Uniwersytet Trzeciego Wieku, spotkały się wspólnie.

Oficjalna część tego świątecznego spotkania rozpoczął koncert zespołu śpiewaczego „Wiwat”. Na scenie wystąpił również członek ZŻWP Pan Edward Garlikowski wraz ze swoim wnukiem recytując własny wiersz dedykowany Wigilii Bożego Narodzenia. Na koniec w atmosferę świąt przeniósł nas występ podopiecznych z sekcji artystycznej Gminnego Ośrodka Kultury, które odegrały kolędy oraz utwory świąteczne.

Na drugą część spotkania członkowie stowarzyszeń oraz zaproszeni goście przeszli do sali kawiarnianej GOK, gdzie głos zabrał Burmistrz Babimostu Bernard Radny, prezes Babimojskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku – Helena Latoń, zastępca prezesa ZŻWP – Edward Garlikowski oraz proboszcz babimojskiej parafii ks. Andrzej Piela. Po wspólnym zaśpiewaniu kolędy, zgromadzeni podzielili się opłatkiem. Po tej uroczystej części wszyscy zasiedli do poczęstunku, który składał się z tradycyjnych wigilijnych potraw.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

15.12.2015-11
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK