UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Wizyta szefa Europejskiej Akademii Sportu z Brandenburgii

30.10.2015-2W piątek, ostatniego dnia października gościł w Babimoście Pan Manfred Wothe, prezes Europejskiej Akademii Sportu w Brandenburgii. Przybył w towarzystwie  Pana Bogusława Sułkowskiego, dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

Spotkanie z Burmistrzem Bernardem Radnym, jego zastępcą Zbigniewem Wozińskim oraz dyrektorem Centrum Sportu i Rekreacji Zdzisławem Krupą i Sławomirą Stoll-Scheer , specjalistą d.s współpracy transgranicznej odbyło się w budynku Fittness Park. Prezes Wothe zwiedził nowo powstałe obiekty sportowe w tym trybuny z zadaszeniem i budynek zaplecza socjalno-technicznego. Wyraził słowa uznania, za stworzenie tak funkcjonalnych i komfortowych warunków do uprawiania sportu ale też i oglądania przez kibiców zawodów sportowych. Zadeklarował, że zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych Brandenburgii częściej niż dotąd odwiedzać będą Babimost, dzieląc się zdobytymi doświadczeniami i umiejętnościami.  Dzięki takim obiektom łatwiej będzie organizować polsko-niemieckie imprezy  sportowe, z korzyścią dla sportowców, ku zadowoleniu kibiców.   Burmistrz Bernard Radny podkreślił, że rozwój bazy sportowej w Babimoście wpływa korzystnie na rozwój fizyczny dzieci i młodzieży a także ich  wyniki sportowe. Wspomniał, że już od siedmiu lat z rzędu Gmina Babimost zajmuje I miejsce w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży, pozostawiając w pokonanym polu pozostałe 82 gminy naszego województwa.

Zapraszamy do galerii

30.10.2015-9

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK