UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Zawody konne w skokach przez przeszkody

18.07.2015-15W sobotę 18 lipca 2015 roku odbyły się w Bawigrodzie zawody konne w skokach przez przeszkody. Organizatorem tej imprezy jest Izabela Janiak, znana nie tylko w naszym mieście, ale w całym regionie, amazonka i pasjonatka sportów konnych. Letni konkurs skoków przez przeszkody zorganizowany został w pięciu klasach.

Od klasy LL mini - dla najmłodszych jeźdźców (przeszkody do 60 cm wysokości), poprzez konkurs nr 2 w klasie "LL" z trafieniem w normę czasu, konkurs nr 3 - klasa "L"- dwufazowy. Kolejne konkursy nr 4, 5 odbyły się jako konkursy regionalne - konkurs nr 4 - klasa "P" - zwykły a konkurs nr 5 - klasa "N" – zwykły. W przerwie pomiędzy trzecim i czwartym konkursem odbyły się zawody „PONY GAMES”, w których młodzi jeźdźcy musieli się wykazać nie tylko techniką jeździecką ale również sprawnością wręcz akrobatyczną. Ostatni konkurs w klasie „N” rozgrywany był o Puchar Burmistrza Babimostu Bernarda Radnego. Najwyższe miejsca zajęli

1. Olimpia Filipowska ze stajni Modelewskich

2. Julia Wieczorek reprezentująca LUKS Nysa Gubin

3. Wiktoria Mrugała również z LUKS Nysa Gubin

Puchary i dyplomy w imieniu Burmistrza wręczał jego zastępca Zbigniew Woziński.

Niezwykle interesujące i doskonale przygotowane zawody, w których biorą udział urocze amazonki, eleganccy jeźdźcy i piękne konie warte są polecenia mieszkańcom naszej gminy i regionu.

Zapraszamy do galerii

18.07.2015-23
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK