UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Miasto Rocka 2015

Foto-23W lipcowy weekend 11-12.07.2015 odbyła się kolejna edycja Babimost Music Sounds, w ramach której odbył się 7 Festiwal „Miasto Rocka” oraz Przegląd „Lubuskie dobrze rockuje”. Organizatorem muzycznego przedsięwzięcia jest Gminny Ośrodek Kultury w Babimoście.


Sobota rozpoczęła się od przejazdu motocykli przez Babimost. Nieopodal sceny w cieniu drzew swoją działalność prowadziło miasteczko „Rock Kids”, gdzie każde dziecko mogło zrobić sobie przepiękne, kolorowe warkoczyki, stworzyć cudne kompozycje z balonów, zrobić sobie tatuaże z henny czy pomalować kolorowo twarz albo spróbować swoich sił w puszczaniu gigantycznych baniek mydlanych. Od godziny 13 na scenie rozpoczęły się prezentacje zespołów uczestniczących w Festiwalu „Miasto Rocka”. Różne odmiany muzyki rockowej zaprezentowało 7 zespołów - Alphadog, BLUE DEEP SHORTS, Vecordia, Eleanor Gray, MA, Bregma, ZijenSu & LaMachette.
Jury w składzie: Zbigniew Zegler, Przemysław Frankowski, Tomasz Karkoszka tuż przed godzina 20:00 ogłosiło swoją decyzję:

I miejsce - zespół Eleanor Gray
II miejsce - zespół BLUE DEEP SHORTS

III miejsce -zespół Vecordia
Nagroda publiczności – Eleanor Gray
Ponadto nagrody indywidualne dla instrumentalistów otrzymali: 
najlepszy gitarzysta – Piotr Gmur (ZijenSu & LaMachette) 
najlepszy instrumentalista – Kuba Maciejewski (MA)

najlepszy perkusista - Franciszek Zgorzałek (BLUE DEEP SHORTS)

najlepszy wokalista -  Alan Garstecki (Eleanor Gray)
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy, natomiast zwycięzcy festiwalu atrakcyjne, muzyczne i finansowe nagrody.

W trakcie trwania przesłuchań konkursowych odbył sie konkurs dla publiczności - "WYŚCIG PO KOSZULKĘ!" Pierwszych pięć osób, które zebrało podpisy reprezentantów minimum 5 zespołów zmagajacych się w Festiwalu otrzymało oryginalne koszulki z logiem Miasta Rocka.

W wieczornym programie wystąpił zespół „Omni mOdO” – laureat Festiwalu Miasto Rocka w 2014 roku. Tuż po nich na scenie pojawiła się żywiołowa grupa muzyczna „COMA”. Zespół przyciągnął pod scene tłumy swoich fanów, którzy razem z nimi śpiewali znane utwory. Ostatnim artystą prezentującym się na scenie był zespół „Proletaryat”, który zaserwował mocniejsza dawkę rocka. Również podczas ich koncertu ludzi nie zabrakło, a przede wszystkim dobrej i bezpiecznej zabawy.

Niedziela odbyła się pod hasłem „Lubuskie dobrze rockuje”. Jest to przegląd kapel rockowych z terenu województwa lubuskiego. Na scenie zaprezentowały się zespoły: Maja Lumasepio, RWA, Urząd Bezpieczeństwa, Mate, Las Melinas oraz gościnnie zespoły: Naked, Crystal Palace, Bionic Angel, Dobroman. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i upominki, które mogli własnoręcznie wylosować. Do wygrania była m.in. 10 godzinna sesja w studiu nagrań, klip live czy… alkomat – aby każda podróż była bezpieczna. Na zakończenie o godzinie 21:00 wystąpiła legendarna grupa „Farben Lehre” prezentując swoje hity z ponad 30 letniej kariery estradowej.

Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc w organizacji imprezy wszystkim wolontariuszom i ludziom którym w sercu gra muzyka rockowa.

Niech rock będzie z Wami!

Do zobaczenia za ro(c)k!

Źródło: www.gokbabimost.pl

Galeria
Foto-36

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK