UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Dzień Kobiet na "Dzikim Zachodzie"!

07.03.2015-10W dniu 07.03.2014 odbyła się impreza "Dzień Kobiet na Dzikim Zachodzie" zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Babimoście. Jak co roku nie zabrakło niespodzianek i atrakcji przygotowanych dla blisko 140 Pań. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia kabaretowego "Romeo na Dzikim Zachodzie" przygotowanego przez Klub Europejski przy Zespole Szkół w Babimoście oraz Sekcję Teatralną działajacą przy GOK.

Następnie odbyła się nauka tańca cowboy'skiego. Układ taneczny przygotowała Pani Karolina Sroka, która na co dzień prowadzi zajęcia taneczne w wielu instytucjach kultury oraz szkołach i przedszkolach. Oj było wesoło! Kolejnym artystycznym akcentem były występy przygotowane przez "znane" kobiety oraz "znanych" mężczyzn z Gminy Babimost, którzy śpiewali piosenki o miłości, kobietach i dzikim zachodzie. Na scenie zaprezentowali się pracownicy Ośrodka Kultury, Burmistrz Babimostu - Bernard Radny, Zastępca Burmistrza - Zbigniew Woziński, Radny obecnej kadencji - Stanisław Wieczorek, Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji - Zdzisław Krupa, nauczyciel - Małgorzata Radna, dyrektor Zespołu Edukacyjnego w Podmoklach Małych - Elżbieta Ryczek, dyrektor Zespołu Szkół w Babimoscie - Ewa Pietrusiewicz oraz Sekretarz Gminy - Sylwia Panaś. W trakcie trwania uroczystości czynny był prawdziwy, cowboy'ski bar, w którym serwowano pyszności - zarówno coś do zjedzenia jak i do picia.

Zapraszamy do galerii

07.03.2015-26

 

Źródło: www.gokbabimost.pl

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK