UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Gminne spotkanie wigilijne 2014

18.12.2014-35Podtrzymując tradycję corocznych, uroczystych spotkań wigilijnych, Burmistrz Babimostu Bernard Radny zaprosił w czwartek 18 grudnia br. do Gminnego Ośrodka Kultury radnych Rady Miejskiej poprzedniej i obecnej kadencji, kierowników i dyrektorów zakładów pracy, podległych placówek i jednostek organizacyjnych, sołtysów, członków stowarzyszeń, organizacji społecznych, oraz nagrodzonych za pracę na rzecz rozwoju gminy.

Uroczystość rozpoczęła się od wyjątkowego koncertu w wykonaniu artystów z Teatru Muzycznego w Poznaniu. Dźwięki wspaniałych utworów, najpiękniejszych arii operetkowych, wprowadziły ponad 150 gości w świąteczny nastrój. Na zakończenie swojego występu, trio muzyczne wspólnie ze słuchaczami zaśpiewało znaną polską kolędę „Bóg się rodzi”. Do tradycji śpiewania kolęd nawiązał także Burmistrz Babimostu, przypominając zebranym że najstarsza z nich sięgają 1424 roku. Te radosne pieśni wywodzące się z tradycji ludowej, sławiące narodzenie Pana Jezusa, pisane były także przez znanych twórców, a dziś większość wokalistów i zespołów muzycznych ma je w swoim repertuarze. Burmistrz Bernard Radny złożył zaproszonym serdeczne życzenia zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego 2015 roku. Do życzeń dołączył się proboszcz babimojskiej parafii pw. Św. Wawrzyńca ksiądz Andrzej Piela, wspólnie z obecnym na spotkaniu wigilijnym proboszczem parafii nowokramskiej pw. Narodzenia NMP, księdzem Waldemarem Sołtysiakiem. Po podzieleniu się opłatkiem przybyli goście częstowali się tradycyjnymi potrawami wigilijnymi.

Zapraszamy do galerii

18.12.2014-81
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK