UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Zwycięstwo Gminy Babimost w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży

DSC 0012214 listopada 2014 roku w Sulęcińskim Ośrodku Kultury podsumowana została coroczna klasyfikacja sportowej Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Babimost po raz szósty z rzędu okazał się najlepszy w kategorii gmin uzyskując łącznie 780 punktów.

Warto dodać, że gmina Trzciel, która zajęła drugie miejsce w tej klasyfikacji uzyskała 625 punktów, czyli aż o 155 mniej.   Na ten sukces zapracowały wszystkie nasze szkoły. Z pewnością doskonałe warunki do uprawiania sportu w naszej gminie mają również znaczący wpływ na uzyskiwane przez dzieci i młodzież wyniki. Wręczenia pucharu, dyplomu i odznaczenia dokonał prezes Szkolnego Związku Sportowego „Ziemia Lubuska” Zbigniew Bermes w towarzystwie Tomasza Kucharskiego, dwukrotnego mistrza olimpijskiego w wioślarstwie oraz burmistrza Sulęcina Michała Deptucha. W imieniu Zespołu Szkół w Babimoście statuetki i dyplomy odebrała Pani Dyrektor Ewa Pietrusiewicz a puchar i dyplom dla gminy Babimost odebrał zastępca Burmistrza Babimostu Zbigniew Woziński.

DSC 0008

DSC 00122

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK