Występ zespołu Claret Gospel w Podmoklach Małych

01.07.2014-14Na zaproszenie szkoły w Podmoklach Małych i Stowarzyszenia „Przyjaźni Podmoklom” we wtorkowe popołudnie, 01.07.2014 r., na Sali Wiejskiej w Podmoklach Małych wystąpił zespół Claret Gospel z Wybrzeża Kości Słoniowej z Afryki.

Claret Gospel specjalizują się w muzyce gospel, słychać też u nich fascynację reggae. Wielką popularność zawdzięczają ciężkiej pracy i swojemu znakowi rozpoznawczemu - wielkiej radości w czasie koncertów.

Claret Gospel nie jest zawodowa grupą muzyczną. Wszyscy członkowie dobrowolnie chcą śpiewać, żyć we wspólnocie, pielęgnować tradycyjne śpiewy i tańce, działać na rzecz pokoju i sprawiedliwości w kraju i za granicą. Przykładem własnego życia i zachowania przeciwdziałać zjawiskom rasizmu i braku tolerancji. Prowadzą prelekcje, konferencje i warsztaty.

Do Podmokli przyjechało 10 członków zespołu. Są to osoby pochodzące z różnych dzielnic Abidżanu i miasta Bouafle, z parafii gdzie pracują klaretyni.

W Podmoklach koncert obejrzało ponad 200 osób. Zespół Gospel dał wiele radości wszystkim którzy obejrzeli i wysłuchali koncert.

Zapraszamy do galerii zdjęć

01.07.2014-2

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
Loty do Warszawy
Gazeta Lubuska
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  LUBUSKIE LOTNISKO GAZETA LUBUSKA

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka 
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
20 publikacji