UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Zakończenie roku szkolnego III klas gimnazjum

26.06.2014-15W dniu 26.06.2014 r. Burmistrz Babimostu Bernard Radny uczestniczył w zakończeniu roku szkolnego 2013/2014 uczniów klas III Publicznego Gimnazjum w Babimoście. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 5,0 Burmistrz wyróżnił nagrodami w formie książki oraz listu gratulacyjnego, w którym złożył wyrazy uznania za wysokie osiągnięcia w nauce oraz wzorowe zachowanie. Pogratulował dotychczasowych osiągnięć, a także życzył dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy i umiejętności, rozwijaniu zdolności oraz zainteresowań. Wraz z gratulacjami dołączył najlepsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Wyróżnionymi uczniami III klas Gimnazjum z Zespołu Szkół w Babimoście byli:

- Paulina Makarowicz
- Klaudia Zmuda
- Alicja Frącek
- Monika Cicha
- Agata Malajka
- Klaudia Malajka
- Karolina Mazur
- Gabriela Stroińska

Serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do galerii

26.06.2014-29
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK