UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Gala Regionalna „Przedsiębiorstw i Gmin Fair Play”

17.04.2014-1W dniu 17.04.2014 r. w sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze odbyła się Regionalna Gala Laureatów ogólnopolskiego konkursu ”Gmina i Przedsiębiorstwo Fair Play‘’. Organizatorem spotkania była Krajowa Izba Gospodarcza oraz Lubuski Urząd Marszałkowski. Najlepsi samorządowcy i przedsiębiorcy z naszego województwa otrzymali listy gratulacyjne, które wręczali: Pani Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Polak, posłanka Pani Bożenna Bukiewicz oraz dyrektor Instytutu Badań nad Demokracją Pan Prof. dr hab. Przemysław Kulawczuk.

Burmistrz Babimostu Bernard Radny – laureat konkursu Gmina Fair Play Samorządowy Menadżer Roku w 2013 r. w swoim wystąpieniu przedstawił gospodarcze osiągnięcia Gminy Babimost. Poinformował o planach na następne lata, zwracając uwagę na konieczność budowy obwodnicy Regionu Kozła jako podstawowej inwestycji dla dalszego rozwoju regionu. Obwodnica ta tworzy bezkolizyjny dojazd do zjazdu z autostrady A2 w Trzcielu, a także przyczyni się do dalszego rozwoju zakładów IKEA na naszym terenie. Ponadto rozwój gospodarczy terenów przy lotnisku również powiązany jest z powstaniem w/w obwodnicy.

Zapraszamy do galerii

17.04.2014-7

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK