UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Prezentacja stołów Wielkanocnych

06.04.2014-20„Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie upamiętniające Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa” – powiedział Burmistrz Babimostu Bernard Radny otwierając kolejne prezentacje stołów wielkanocnych w gminie Babimost.Tradycją już się stało, że corocznie przed świętami Wielkanocnymi Koła Gospodyń Wiejskich przygotowują do degustacji dla mieszkańców Gminy Babimost i zaproszonych gości potrawy świąteczne, które zachwycają nie tylko smakiem ale i wyglądem.

Wyobraźnia kulinarna i plastyczna naszych pań jest ogromna, o czym można się było przekonać w ostatnią niedzielę Wielkiego Postu na sali wiejskiej w Nowym Kramsku. W pięknie udekorowanym wnętrzu sali zaprezentowały się wszystkie Koła – z Lasek, Kolesina, Starego Kramska, Podmokli Małych, Podmokli Wielkich i oczywiście z Nowego Kramska. Na tegoroczną uroczystość zostały zaproszone panie z gminy Döbern, które również zaprezentowały pięknie udekorowany stół Wielkanocny i zapraszały do degustacji swoich potraw. Należy dodać, że tegoroczna prezentacja była elementem projektu przeprowadzonego przez Gminny Ośrodek Kultury w Babimoście p.t. „Polsko – Niemieckie Spotkania Wielkanocne”.

Aby nie poprzestać jedynie na wrażeniach kulinarnych, Gminny Ośrodek Kultury przygotował program artystyczny. Wystąpił zespół „Kotkowiacy”, który zabawiał gości regionalnymi przyśpiewkami. Wystąpił także duet wokalny Marcin Szczechowiak i Joanna Hylak.

Burmistrz Babimostu, Bernard Radny, w swoim wystąpieniu serdecznie podziękował wszystkim paniom z Kół Gospodyń Wiejskich za wysiłek, całoroczną pracę i cykliczne przygotowywanie tak ciekawej imprezy. Na ręce przedstawicielek wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Babimost oraz partnerskiej gminy Döbern, wręczył bukiety wiosennych kwiatów oraz wartościowe upominki dla każdego Koła.

06042014 1 20140407 1308835123

Zapraszamy do galerii

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK