UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

WOŚP12 stycznia 2014 roku po raz 22 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego finału orkiestra grała na rzecz dzieci i seniorów. Imprezę w Babimoście podgrzewały występy zaproszonych gości i lokalnych artystów. Na scenie wystąpił zaproszony zespół Blue Sounds.

Mogliśmy również zobaczyć przedstawienie artystyczne dzieci z tutejszego przedszkola „Pod Muchomorkiem”, występ zespołu „Wiwat”, prezentacje szkoły tańca Aleksandry Rogińskiej, występ Mateusza Kujawy z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Babimoście, pokaz tańca w wykonaniu młodzieży ze Starego Kramska, prezentacje sekcji muzycznej GOK, a także koncert Orkiestry Dętej z Babimostu oraz koncert Orkiestry „Szałamaje” ze Zbąszynia. 22. Finał WOŚP w Babimoście zakończył się symbolicznym „światełkiem do nieba”.
Dzięki hojności mieszkańców naszej Gminy udało się zebrać 7 377 zł 47 gr. Dziękujemy!!

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK