UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Powrót Alicji do Krainy Czarów

Image-11W tegoroczne Mikołajki w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście odbyło się przedstawienie „Powrót Alicji do Krainy Czarów” w wykonaniu grupy Klubu Europejskiego przy Zespole Szkół w Babimoście oraz sekcji teatralnej Ośrodka Kultury. Autorem scenariusza było dwoje młodych adeptów sztuki aktorskiej, mieszkańców Babimostu – Adam Jeż oraz Anna Brzostek. Jak co roku reżyserem przedstawienia była Pani Jolanta Reimann, która opiekuje się młodzieżą chcącą grać w corocznych przedstawieniach poświęcając przy tym swój czas wolny.

W trakcie przedstawienia aktorzy przedstawili historię powrotu Alicji do Krainy Czarów. Była to swego rodzaju kontynuacja znanej wszystkim bajki „Alicja w Krainie Czarów”. Na początku główna bohaterka nie zdawała sobie sprawy, że to nie sen a najprawdziwsza rzeczywistość. Nie obyło się bez nieprzyjemnych spotkań z Czerwoną Królową i jej „karcianym” wojskiem, przesympatycznych chwil spędzonych z Kapelusznikiem czy cennych rad dawanych przez Absolema. Jednak jak to bywa w prawdziwych bajkach – wszystko dobrze się skończyło.

Wszyscy przybyli na przedstawienie w holu Sali widowiskowej mogli zapoznać się z grafikami pani Izabeli Wójczak, przedstawiającymi architekturę Zielonej Góry. Szkice zostały wykonane przez Panią Izabelę w trakcie studiów na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Organizatorzy oraz Aktorzy dziękują wszystkim za przybycie na przedstawienie oraz składają serdeczne podziękowania dla osób, które pomogły w realizacji przedsięwzięcia.

Zapraszamy do galerii

image 1 20131231 1836511875

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK