UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Certyfikat dla Szkoły Podstawowej w Podmoklach Małych

Kapituła Ruchu Naukowego podjęła decyzję o przyznaniu Certyfikatu II stopnia Szkoły Promującej Ruch Naukowy trzem szkołom w Polsce, w tym  Szkole w Podmoklach Małych. Od trzech lat wprowadzano w niej innowacyjne metody nauczania do pracy z dziećmi, które polegają na działaniu, poznawaniu, eksperymentowaniu, samodzielnym dochodzeniu do naukowych wniosków. W szkole działa Klub Młodego Odkrywcy „Podmoklańscy Odkrywcy”, organizowany był Festiwal Nauki. Certyfikację przyznaje Kapituła w składzie: przewodnicząca Kapituły prof. dr hab. Elżbieta Mycielska-Dowgiałło oraz członkowie – prof. Małgorzata Karwowska-Struczyk, prof. Izabella Bukraba-Rylska, prof. Tadeusz Pilch, prof. Aleksandra Bursche, prof. Wacław Zawadowski, prof. Piotr Wrzecionarz, dr Joanna Angiel. Wcześniej, w 2012 r. Szkoła Podstawowa w Podmoklach Małych uzyskała certyfikat I stopnia.

Szkoła jest prekursorem nauki w Polsce wśród małych dzieci. Nowoczesna placówka uczy dzieci myślenia, analizowania i wyciągania wniosków. Szkoła wykorzystuje do tego doświadczenia, bo jeśli dziecko samodzielnie zaprojektuje i przeprowadzi doświadczenie i wyciągnie z niego wnioski, zdobytą w ten sposób wiedzę na pewno zapamięta.

W dniu 3 października 2013 r. dyrektor Szkoły Podstawowej w Podmoklach Małych – p. Elżbieta Ryczek odebrała w Warszawie w Centrum Nauki Kopernik Certyfikat Małej Szkoły Promującej Ruch Naukowy. „Jesteście elitą Polskich szkół” – mówiła Prof. Elżbieta Mycielska-Dowgiałło podczas ceremonii wręczania certyfikatów.

Informujemy, że wcześniej tj. dnia 30 września 2013 r. odbyła się we Wrocławiu konferencja upowszechniająca rezultaty projektu pt. „O jakość edukacji w szkole podstawowej. Prezentacja modelu działania szkół podstawowych skutecznie rozwijających kompetencje kluczowe dzieci”, gdzie dyrektor p. Elżbieta Ryczek była jednym z panelistów. Pani Dyrektor przeprowadziła zajęcia warsztatowe w grupach dot. „Ruchu Naukowego w Małej Szkole”.

ryczek
Wystąpienie Dyrektor - Elżbiety Ryczek na konferencji we Wrocławiu
certyfikat-podmokle
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK