UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Jubileusze ZŻWP

Dnia 20 września 2013 roku w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście Związek Żołnierzy Wojska Polskiego zorganizował obchody jubileuszów zawarcia związków małżeńskich oraz urodzin członków Związku. Jubilatów przywitał Prezes Pan Alfred Hajduła, który wręczył pamiątkowe dyplomy. Na tę uroczystość został zaproszony Burmistrz Babimostu Pan Bernard Radny, który w imieniu Prezydenta RP wręczył solenizantom medale za długoletnie pożycie małżeńskie, listy gratulacyjne oraz bukiety kwiatów.
W tym roku 55 rocznicę ślubu obchodzą Państwo Elżbieta i Leonard Pukińscy. Wspólnie z nimi świętowali swoją 50 rocznicę ślubu– Państwo Jolanta i Henryk Piękoś oraz Państwo Gertruda i Zbigniew Teppel. 40 – lecie – Państwo Danuta i Tadeusz Walczak oraz Państwo Janina i Tadeusz Kaczmarczyk. 35 rocznicę Państwo Łucja i Jerzy Gwóźdź, Państwo Elżbieta i Jan Kordas, Państwo Ewa i Witold Sypniewscy oraz Państwo Danuta i Wojciech Jakubiak.
Swoje święto miał również Pan Józef Gieruła, który w tym roku obchodzi swoje 80 urodziny, wraz z nim Pan Rajmund Macholak – 75-lecie urodzin, Pani Janina Purat – 70-lecie urodzin oraz Pan Tadeusz Kaczmarczyk – 65-lecie urodzin.
Wszystkim parom i solenizantom serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w dalszym życiu.

Zapraszamy do galerii

20.09.2013-21

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK