UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Dnia 2 września miały miejsce uroczystości związane z rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego 2013/2014 w Szkołach Podstawowych w Nowym Kramsku i Podmoklach Małych oraz Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Babimoście. W uroczystościach rozpoczęcia roku szkolnego w Zespole Szkół w Babimoście wziął udział Burmistrz Babimostu – Bernard Rady.
Podczas uroczystości, Pani Dyrektor – Ewa Pietrusiewicz pasowała uczniów klasy pierwszej na znak przyjęcia młodych żaków do grona społeczności szkolnej. Złożyła wszystkim uczniom, zarówno Szkoły Podstawowej jak i Gimnazjum, życzenia oraz przedstawiła plan organizacyjny funkcjonowania szkoły.
W trakcie uroczystości głos zabrał Burmistrz Babimostu, który zgodnie z przesłankami Pani Minister Sportu zachęcał do codziennej porcji ruchu oraz aktywności fizycznej na lekcjach w-fu w trosce o swoje zdrowie i odpowiedni rozwój, w taki sposób, aby sport stał się nawykiem na całe dorosłe życie.
Złożył również uczniom życzenia dobrych wyników w nauce, zdobywania wiedzy potrzebnej w dorosłym życiu oraz dużo radości z uczestnictwa w życiu szkoły, a nauczycielom – dużo zdrowia i satysfakcji płynącej z pracy z młodzieżą, aby ich trud i wysiłek przynosił wymierne korzyści w rozwoju młodego pokolenia.

Zapraszamy do galerii
02.09.2013-19

SZKOŁA PODSTAWOWA


02.09.2013-1
GIMNAZJUM

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK