GOZv2


NSL baner

Ikona GUS NSP


Komunikat dotyczący utrudnień w ruchu w związku z przebudową ulic Piłsudskiego i Sulechowskiej w Babimoście wraz z przebudową skrzyżowania zwykłego na skrzyżowanie typu rondo.

Od dnia 15.03.2021 zostaną wprowadzone utrudnienia w ruchu w związku z przebudową dróg w Babimoście.

Inwestycja przewiduje przebudowę dróg od skrzyżowania Piłsudskiego – Kargowska – Wolsztyńska poprzez ul. Piłsudskiego i Sulechowską aż do ronda przy ulicy Sulechowskiej. Na całej długości przebudowywanych odcinków dróg wymieniana będzie nawierzchnia bitumiczna. W obrębie skrzyżowania (nowe rondo) ul. Piłsudskiego – ul. Kargowska – ul. Wolsztyńska zostanie wbudowana nowa nawierzchnia z kostki granitowej.

W pierwszym etapie zamknięte dla ruchu będą ulice Wolsztyńska i Kargowska przy skrzyżowaniu. Przejezdna będzie ulica Piłsudskiego.

Zwracamy się z prośbą o niepozostawianie pojazdów w strefie prowadzenia robót.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do nowej organizacji ruchu wprowadzonej na czas realizacji inwestycji.

Przepraszamy za utrudnienia.

utrudnienia-bieg-podkowy-2


!     !     !

koronawirus baner


1663 ASF


Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Dnia 2 września miały miejsce uroczystości związane z rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego 2013/2014 w Szkołach Podstawowych w Nowym Kramsku i Podmoklach Małych oraz Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Babimoście. W uroczystościach rozpoczęcia roku szkolnego w Zespole Szkół w Babimoście wziął udział Burmistrz Babimostu – Bernard Rady.
Podczas uroczystości, Pani Dyrektor – Ewa Pietrusiewicz pasowała uczniów klasy pierwszej na znak przyjęcia młodych żaków do grona społeczności szkolnej. Złożyła wszystkim uczniom, zarówno Szkoły Podstawowej jak i Gimnazjum, życzenia oraz przedstawiła plan organizacyjny funkcjonowania szkoły.
W trakcie uroczystości głos zabrał Burmistrz Babimostu, który zgodnie z przesłankami Pani Minister Sportu zachęcał do codziennej porcji ruchu oraz aktywności fizycznej na lekcjach w-fu w trosce o swoje zdrowie i odpowiedni rozwój, w taki sposób, aby sport stał się nawykiem na całe dorosłe życie.
Złożył również uczniom życzenia dobrych wyników w nauce, zdobywania wiedzy potrzebnej w dorosłym życiu oraz dużo radości z uczestnictwa w życiu szkoły, a nauczycielom – dużo zdrowia i satysfakcji płynącej z pracy z młodzieżą, aby ich trud i wysiłek przynosił wymierne korzyści w rozwoju młodego pokolenia.

Zapraszamy do galerii
02.09.2013-19

SZKOŁA PODSTAWOWA


02.09.2013-1
GIMNAZJUM

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK