UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


V Ranking Gmin Województwa Lubuskiego

W dniu 22 listopada 2012 roku po raz piąty został rozstrzygnięty Ranking Gmin Województwa Lubuskiego. Ogłoszenie wyników miało miejsce w kameralnej Sali koncertowej Filharmonii Zielonogórskiej . Nagrody wręczali Marszałek Województwa Lubuskiego – Elżbieta Polak oraz Wicemarszałek Maciej Szykuła. Nie po raz pierwszy Gmina Babimost zajęła jedno z czołowych miejsc w tym konkursie. Tym razem znalazła się wśród sześciu wyróżnionych gmin , zdobywając wraz z Gminą Wschowa tytuł „Prymus Innowacyjności”. Za swoje osiągnięcia Gmina Babimost wielokrotnie była nagradzana i zajmowała czołowe miejsca w rankingach i konkursach wojewódzkich, regionalnych, krajowych. 14 listopada br. na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie otrzymała certyfikat „Samorządowy Lider Edukacji”. W ogólnopolskim rankingu samorządów ogłoszonym przez „Rzeczpospolitą” w 2011 roku Babimost znalazł się w ścisłej krajowej czołówce. W ogólnym rankingu wśród gmin miejsko – wiejskich zajął 15 miejsce, a w rankingu „Innowacyjny samorząd” – 5 miejsce w kraju. W ogólnopolskim konkursie zatytułowanym „Laur gospodarności” Gmina Babimost została wyróżniona w kategorii "Rozwój kapitału społecznego". W czerwcu 2011 roku Gmina Babimost została wyróżniona prestiżowym tytułem „Sportowa Gmina 2011”. 21 listopada 2011 roku w Łagowie podsumowana została III i IV Edycja Rankingu Gmin Województwa Lubuskiego. Wśród 83 gmin naszego województwa w klasyfikacji generalnej Babimost znalazł się na III miejscu.

Zapraszamy do galerii

foto 7 20121123 1371821367

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK