UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Wirtualny spacer po gminie Babimost

Zakończyły się prace związane ze stworzeniem wirtualnego spaceru po Gminie Babimost.

Każdy z internautów, wchodząc na stronę www.babimost.pl i uruchamiając zakładkę „Wirtualny spacer” będzie mógł zwiedzić naszą gminę bez wychodzenia z domu. W najważniejszych i najciekawszych miejscach zostało wykonanych ponad 50 interaktywnych panoram. Nałożono na nie teksty wygłaszane przez lektora w języku polskim lub niemieckim. Żądaną wersję językową można wybrać „klikając” na flagę Polski lub Niemiec, które wyświetlają się po prawej stronie ekranu. Poniżej, w prawym dolnym rogu znajduje się rozwijana lista panoram, krajobrazów, obiektów użyteczności publicznej, zabytków itd. Dzięki niej szybko możemy się przenieść we wskazane miejsca, które są także opisane w dwóch wersjach językowych. Jeżeli chcemy zwiedzać Gminę Babimost po kolei, w chronologiczny sposób, możemy posłużyć się mrugającymi „tarczami kierunkowymi”, które po kliknięciu przeniosą nas w kolejne miejsce. W lewym górnym rogu ekranu znajdują się zminimalizowane mapy miasta i gminy. Po „kliknięciu” myszką powiększają się, a pulsujący niebieski punkt pokazuje w którym aktualnie miejscu się znajdujemy. Wykorzystując mapę i wskazując dowolnie wybrany punkt możemy przenieść się w inne wybrane przez nas miejsce. Na dole ekranu wyświetla się pasek z narzędziami dzięki którym możemy: przybliżyć lub oddalić aktualne zdjęcie, obracać się w lewo, w prawo, w górę lub w dół i oglądać dookoła wybrane miejsce, w każdej chwili wrócić do punktu wyjścia, przejść w tryb pełnoekranowy ( aby z niego wrócić należy użyć klawisza Esc), włączyć lub wyłączyć głos lektora oraz włączyć lub wyłączyć automatyczny obrót panoramy.

Życzymy przyjemnego zwiedzania.

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK