UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Festyn sportowy w Podmoklach Wielkich

26 sierpnia 2012 r. odbył się Festyn sportowy- otwarcie boiska i placu festynowego "Jedność Podmokle" w Podmoklach Wielkich. Celem imprezy było umożliwienie mieszkańcom wsi uczestnictwa w wydarzeniach sportowo- kulturalnych.

Prace nad modernizacją boiska rozpoczęły się w ubiegłym roku. Przesunięto i powiększono płytę boiska, zamontowano układ nawadniający murawę boiska oraz wybudowano trybunę dla widzów. Prace prowadziła Gmina Babimost oraz Zakład Usług Komunalnych w Babimoście. W roku bieżącym Stowarzyszenie Rozwoju i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego Regionu „Przyjaźni Podmoklom” wraz z Gminą Babimost oraz Mieszkańcami Podmokli Wielkich wybudowali scenę. Zainstalowano również dodatkowe oświetlenie na placu festynowym przyległym do boiska.

Festyn rozpoczął się meczem ligowym Klasy B – Jedność Podmokle – Olimp Kręcko. Mecz zakończył się remisem 1:1. Jednocześnie na scenie występowały kapele: „Eka” z Gostynia, „Swoja Wiara” z Murowanej Gośliny oraz Zespół Śpiewaczy „Wiwat” z Podmokli Małych. Całość zakończyła się zabawą na wolnym powietrzu.

W festynie wzięło udział wielu mieszkańców naszej Gminy oraz gości. W trakcie jego trwania uczestnicy byli informowani poprzez plakaty oraz przez konferansjera o pomocy otrzymanej z EFRROW.

 

Foto_2Foto_1Foto_3Foto_6
 
Foto_4 Foto_5


Zapraszamy do galerii


 

Foto_5

 

 

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK