UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Kadra narodowa siatkarzy w Babimoście

12 lipca 2012 roku miało miejsce w Babimoście niecodzienne wydarzenie. Kilkuset osobowa grupa kibiców z Babimostu i okolic powitała na lotnisku kadrę polskich siatkarzy, którzy zwyciężyli kilka dni temu w Lidze Światowej odnosząc pierwszy, tak ogromny sukces w tych rozgrywkach. Powitanie było owacyjne. Przy akompaniamencie kapeli koźlarskiej kibice odśpiewali siatkarzom, ich trenerom i działaczom gromkie sto lat, a sportowcy odwdzięczyli się składając setki autografów. Przylot siatkarzy związany jest z rozgrywanym w dniach 20-22 lipca 2012 w Zielonej Górze X Memoriałem Huberta Jerzego Wagnera, w którym oprócz Polaków zagrają drużyny z Argentyny, Niemiec i Iranu. Memoriał będzie ostatnim przygotowaniem do Igrzysk Olimpijskich w Londynie, które rozpoczną się już 27 lipca. Życzymy naszym siatkarzom sukcesu na turnieju olimpijskim i zajęcia medalowego miejsca.

 

 

 

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK