UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


sluby20


UWAGA !!!

Wszystkie osoby starsze, samotne, potrzebujące pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Babimoście pod numerem telefonu 728 062 059 lub 68 351 24 44.


 

!     !     !

 

koronawirus baner

 


1663 ASF


komunalka-info


Wigilie Stowarzyszeń

Tradycyjnie, jak każdego roku przed Świętami Bożego Narodzenia, większość organizacji społecznych działających w Gminie Babimost organizuje dla swoich członków i zaproszonych gości spotkania wigilijne. Jest to okazja do złożenia sobie życzeń, podzielenia się opłatkiem, rozmów w miłej, świątecznej atmosferze. Wiele organizacji zaprasza do udziału w tych wyjątkowych spotkaniach Burmistrza Babimostu, jego zastępcę, Proboszcza, dyrektora GOK-u oraz innych gości. Nie inaczej było w odchodzącym 2011 roku. Pierwsze ze spotkań odbyło się w dniu 10.12.2011 roku w sali wiejskiej w Nowym Kramsku. Tradycyjne potrawy wigilijne zostały przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Nowego Kramska. W wigilii wzięło udział ponad 100 osób.
Kolejne wigilijne przyjęcie zorganizował 13.12.2011 roku Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Babimoście. Kolejnego dnia, w środę 14.12.2011 roku wieczór wigilijny zorganizowało Stowarzyszenie Diabetyków – Koło w Babimoście, następnie Związek Żołnierzy Wojska Polskiego, który połączył spotkanie wigilijne z zebraniem sprawozdawczym swojej organizacji, a na zakończenie, w piątek 16.12.2011 odbyło się przyjęcie wigilijne zorganizowane w Gminnym Ośrodku Kultury przez Babimojski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Te świąteczne wieczory ubarwione zostały przez występy dzieci i młodzieży z Gminnego Ośrodka Kultury, Publicznego Gimnazjum oraz Ośrodka Wychowawczego w Babimoście.
We wszystkich wymienionych spotkaniach uczestniczył Burmistrz Babimostu Bernard Radny, który składał członkom organizacji i stowarzyszeń serdeczne, ciepłe i piękne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2012 Roku.

Zapraszamy do galerii

Foto_1

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK