1663 ASF


W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


komunalka-info


Lubuska Olimpiada Młodzieży

W Centrum Sportu i Rekreacji odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży woj. lubuskiego pod nazwą: „Lubuska Olimpiada Młodzieży” za rok szkolny 2010/11. Udział w uroczystości wzięli: zastępca dyrektora Departamentu Infrastruktury Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Joanna Ejsmont, Lubuski Kurator Oświaty Roman Sondej, Sekretarz Generalny Zarządu Głównego Szkolnego Związku Sportowego Dariusz Abramuk, Burmistrz Babimostu Bernard Radny oraz przedstawiciele samorządów powiatowych, gminnych, dyrektorzy szkół i nauczyciele wychowania fizycznego. Przebieg i zasady współzawodnictwa podsumował Zbigniew Bermes - prezes Szkolnego Związku Sportowego „Ziemia Lubuska”. W klasyfikacji generalnej szkół podstawowych zwyciężyła SP w Sulęcinie. Wśród gimnazjów wygrał Zespół Szkół Sportowych nr 1 w Gorzowie Wlkp. Najlepsze wyniki spośród szkół ponadgimnazjalnych uzyskało VII LO w Zielonej Górze. W klasyfikacji generalnej powiatów pierwsze miejsce zajął powiat Żary, w klasyfikacji miast wygrała Zielona Góra, natomiast wśród gmin pierwsze miejsce zajęła Gmina Babimost. Ponadto 11 osób otrzymało medale SZS Ziemia Lubuska „Zasłużony dla sportu szkolnego”. Wśród wyróżnionych znaleźli się Justyna i Marek Przygoccy – nauczyciele wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Babimoście.

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK