pomoc dla ukrainy


Gmina Babimost dla Mai

majaMieszkańcy Gminy Babimost kolejny raz udowodnili, że mają dobre serca. Chętnie wspomogli akcje charytatywną na rzecz Mai Tomczak ze Zbąszynia, chorującej na rdzeniowy zanik mięśni SMA. Jest to dramatyczny wyścig z czasem i walka o życie.

Historia małej Mai poruszyła wiele serc i zmobilizowało ludzi do pomocy. Zorganizowane zostały festyny i pikniki podczas, których odbyły się kiermasze ciast, książek i zabawek, licytacje, zabawy dla dzieci, występy i wiele innych atrakcji, które przyczyniły się do uzbierania pokaźnej kwoty 49110,32 zł i 1 euro. Podczas Pikniku „Szczepimy Się” uzbierano 2223,33 zł, Festyn dla Mai na terenie GOK – 16921,06 zł, festyn przy skansenie w Podmoklach Małych – 24830,04 zł i 1 euro oraz zbiórka w Szkole Podstawowej w Babimoście – 5135,89 zł. Pieniądze zbierano do puszek wystawionych przez Fundację „Siepomaga”. Gastronomię przygotowały osoby chcące pomóc małej, dzielnej Mai. Należy pamiętać, że zbiórka funduszy nadal trwa oraz organizowane są kolejne imprezy, które mają się przyczynić w pomocy na rzecz terapii genowej w walce z SMA. Zbierane są nakrętki, kasztany, grosiki, jak i można przekazać indywidualny przelew na konto fundacji www.siepomaga.pl/walka-mai

Już teraz informujemy, że 23.10.21 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście odbędzie się Koncert Jesienny dla Małej Pszczółki.

maja

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK