pomoc dla ukrainy


Magiczne kolędowanie

15.12.2019-1W niedzielne popołudnie 16.12.2019 r. w sali wiejskiej w Podmoklach Małych odbył się wspaniały koncert świąteczny pt. „Magiczne kolędowanie” w wykonaniu uczniów Zespołu Edukacyjnego z Podmokli Małych.

Można było wysłuchać wiele kolęd i piosenek bożonarodzeniowych. Odbył się także premierowy występ zespołu mandolinowego, do którego należą uczniowie klas V. Warte podkreślenia jest to, że uczniowie uczą się gry na mandolinie dopiero od kilku miesięcy. Naukę prowadzi nauczyciel szkoły pan Przemysław Puchalski. W świąteczny nastrój zebranych widzów wprowadził również taniec aniołów. Na końcu był także Mikołaj z podarunkami świątecznymi dla dzieci. Podarunki ufundowały Rady Sołeckie z Podmokli Małych, Podmokli Wielkich oraz Lasek.

Koncert ten miał swoje piękne przesłanie. W trakcie wspólnego kolędowania trwał kiermasz ozdób i dekoracji świątecznych wykonanych przez dzieci i rodziców ze szkoły w Podmoklach Małych. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup filtrów do oczyszczania wody dla dzieci w afrykańskiej szkole w Kidongo w Tanzanii.

Zapraszamy do galerii

15.12.2019-16
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK