pomoc dla ukrainy


Święto diabetyków w naszej Gminie

08.11.2019-13W dniu 08.11.2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Babimoście odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Diabetyków – koło terenowe Babimost z okazji Świtowego Dnia Cukrzycy, które przypada 14 listopada. W uroczystości wziął udział Burmistrz Babimostu Bernard Radny wraz ze swoim Zastępcą i Sekretarzem Gminy.

Prezes stowarzyszenia pan Ryszard Nadobnik w swoim wystąpieniu podziękował zarządowi za dobrą i owocną współpracę. Przedstawił również zarys historyczny Światowego Dnia Cukrzycy. Wraz z członkiem zarządu Józefem Hepel wręczył Pani Danucie Błoszyk oraz Pani Danucie Sułkowskiej kwiaty. Warto wspomnieć, że Panie działają w stowarzyszeniu od początku jego powstania.

Burmistrz Babimostu życzył wszystkim członkom stowarzyszenia dużo zdrowia i wytrwałości. Podziękował również zarządowi i członkom za pracę na rzecz naszej Gminy. Podkreślił jak ważna jest więź międzyludzka i wsparcie oraz życzliwość, które w szczególny sposób powinny być widoczne w stowarzyszeniach. W uroczystości wzięli również udział przedstawiciele zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół z Babimostu.

Zapraszamy do galerii

08.11.2019-1
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK