1663 ASF


!     !     !

 

koronawirus baner

 


spisRolny


UWAGA!!!

Z dniem 25 maja br. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa obywateli na wszystkich stanowiskach, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesantów przybywających w tym samym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Ze względów bezpieczeństwa kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek możliwy jest po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek lub stosowania innych form zakrycia ust i nosa w miejscu publicznym. Obowiązkowa jest również dezynfekcja rąk. Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail, pod którymi można umawiać się na wizyty w urzędzie dostępny jest przed budynkiem oraz na stronie internetowej placówki.

Mimo wznawiania bezpośredniej obsługi interesantów, urząd nadal zachęca mieszkańców gminy do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty i korzystania z możliwości innych kanałów komunikacji, takich jak telefon, e-mail, platforma ePUAP czy poczta tradycyjna. Nadal można umieszczać pisma/wnioski do skrzynki pocztowej umieszczonej przed budynkiem urzędu.


 

 info2907


 

Seniorzy z Neuruppin w Babimoście

seniorzy1019Wymiana seniorów pomiędzy partnerskimi gminami Babimost i Neuruppin trwa już od 15 lat. Seniorzy spotykają się raz w roku podczas Dni Seniora zarówno w Neuruppin jak i w Babimoście.

W tym roku gościliśmy niemieckich seniorów w dniach 04.-06.10.2019r. Program pobytu, który został przygotowany dla naszych gości cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony niemieckiej jak i polskiej. Nie było czasu na nudy, zwiedziliśmy zakład IKEA Industry w Babimoście, odwiedziliśmy Dom Opieki Społecznej w Trzebiechowie, w którym podziwialiśmy przepiękną architekturę kompleksu budynków. Mury te kryją w sobie nie lada perełkę – jedyne w Polsce dzieła Henry’ego van de Velde. Popołudnie spędziliśmy w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury na koncercie pt; ,,Czesław Niemen na dwa serca” poświęcony twórczości znanego kompozytora i piosenkarza w ramach Lubuskiego Dnia Seniora. Goście integrowali się i nawiązywali nowe znajomości z naszymi seniorami również podczas gry w kręgle. Wspólnie spędzony weekend w Babimoście pozostanie na długo w pamięci seniorów. Serdeczna, miła i ciepła atmosfera panowała w każdej godzinie pobytu naszych gości. Seniorzy z Gminy Babimost zostali już zaproszeni do Neuruppin na obchody Dni Seniora w następnym roku.

Zapraszamy do galerii
seniorzy1019

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK