wyzwolenie babimostu


 1663 ASF


komunalka-info


W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


Uroczyste otwarcie szatni w Kolesinie

01.09.2019-25W dniu 01.09.2019r. odbyło się uroczyste otwarcie nowo wybudowanej szatni na terenie boiska sportowego w Kolesinie. Zaproszonych gości powitał Burmistrz Babimostu Bernard Radny, a następnie wspólnie z prezesem LZS Polonia Nowe Kramsko panem Pawłem Kędzierzyńskim, Zastępcą Burmistrza panią Genowefą Materna oraz panem Aleksandrem Latyńskim dokonał przecięcia wstęgi.

Po części oficjalnej zebrani mogli obejrzeć nowy obiekt. Jest to budynek parterowy niepodpiwniczony z dachem wysokim o konstrukcji drewnianej, kryty blachodachówkąo powierzchni 112m2. W budynku znajdują się dwie szatnie piłkarskie dla gości i dla gospodarzy, każda z węzłem sanitarnym, pomieszczenie dla sędziów, pomieszczenie socjalne, magazynek. W budynku znajduje się również toaleta dla kibiców i osób niepełnosprawnych, która posiada oddzielne wejście do budynku. W obiekcie zamontowano również monitoring i kamery pozwalające na całodobową obserwacje budynku i terenu boiska. Koszt budowy budynku szatni to 580.000,00zł. Koszty te w całości poniesione były ze środków własnych gminy Babimost.

O godzinie 16:00 rozpoczął się jesienny sezon rozgrywek piłkarskich 2019, w którym wzięły udział drużyny Jedność Podmokle (goście) i Polonia Nowe Kramsko (gospodarze). Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla gości.

Zapraszamy do galerii

01.09.2019-10
Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
24 publikacje

FACEBOOK