mpi1909


W związku z zgłoszeniami mieszkańców przypomina się o nieparkowaniu aut w miejscach pod zadaszeniem na Targowisku Miejskim w Babimoście. Stanowiska pod zadaszeniem przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia handlu i miejsca te wykupione zostały przez handlujących. Parkowanie, ze względów sanitarnych jest dozwolone tylko w miejscach na to wyznaczonych.
Wyjątkowo, podczas większych świąt kościelnych i imprez gminnych dopuszcza się parkowanie na całym placu Targowiska Miejskiego.


komunalka-info


falubaz


 

Policja

Posterunek Policji w Babimoście

PRZYJMOWANIE INTERESANTÓW:

Poniedziałek w godz. 10:00 – 14:00

Środa w godz. 09:00 – 11:00

W przypadku nieobecności oraz w sprawach niecierpiących zwłoki kontakt telefoniczny z kierownikiem posterunku z asp. Szt. Grzegorzem Waligórskim tel. 519 534 256 lub z Komisariatem Policji w Sulechowie tel alarmowy 997 lub 68 385 96 11. Nr tel. Do dyżurnego KMP Zielona Góra 68 476 24 11

Dzielnicowi Posterunku Policji w Babimoście:

1. Dzielnicowy miasta Babimost – St. Sierż. Piotr Czuba tel. 519 534 653

2. Dzielnicowy Gminy Babimost – St. Sierż. Daria Puchalska tel. 519 534 637

  1. dzielnicowy2-18
  2. dzielnicowy1-18

Funkcjonariusze Posterunku Policji Babimost prowadzą działania w ramach opracowanych półrocznych planów działań priorytetowych na terenie miasta i gminy Babimost. Zdiagnozowane zagrożenie/problem:

Babimost , ul. Gagarina rejon bloków nr 7, 10, 11 (droga publiczna, gminna)- wzmożona kontrola rejonu z uwagi na  zgłoszenia dot. nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów, które utrudniają/ uniemożliwiają poruszanie się pieszym po chodniku.

Gmina Babimost – miejscowość Stare Kramsko – rejon domków letniskowych znajdujących się wzdłuż miejscowości na linii brzegowej jeziora Wojnowskiego. Wzmożone kontrole rejonu, gdzie dochodzi do zdarzeń kryminalnych w postaci kradzieży, kradzieży z włamaniem i uszkodzeń mienia oraz  w okresie wiosenno – letnim  do wykroczeń dot. zakłócania spokoju. Ponadto funkcjonariusze, z uwagi na anonimowe zgłoszenia, które dotyczą podejrzeń sprawowania opieki nad dziećmi (rejon tzw. „dzikich kąpieliskach”) przez osoby dorosłe znajdujące się pod wpływem alkoholu,  będą przeprowadzali liczne kontrole pod kątem prawidłowości w sprawowaniu opieki nad małoletnimi.

 

Region Kozła Sprewa-Nysa-Bóbr Urząd Marszałkowski
starostwo
lubuski2
zrzeszenie prezydentow burmistrzow wojtow logo poziome

Loty do Warszawy

Gazeta Lubuska
REGION KOZŁA SPREWA-NYSA-BÓBR URZĄD MARSZAŁKOWSKI  POWIAT ZIELONOGÓRSKI LUBUSKI URZĄD WOJWÓDZKI

ZRZESZENIE GMIN
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

LUBUSKIE LOTNISKO

GAZETA LUBUSKA

Herb Babimostu
 logobeztla film babimost2 filmoteka  fb
NASZE SYMBOLE LOGO BABIMOSTU FILM PROMOCYJNY WIRTUALNY SPACER

FILMOTEKA GMINNA
23 publikacji

FACEBOOK